Szczegóły posta:
Udostępnij:
Przejdz do innego posta:

E- book: Chcesz mieć tylko rację, Czy tak rozmawiać, żeby być szczęśliwym?

E- book: Chcesz mieć tylko rację,
Czy tak rozmawiać, żeby być szczęśliwym?

 

Ten e-book jest efektem mojego wieloletniego pasjonowania się relacjami międzyludzkimi. Jako trener i coach wiedzę na ten temat zdobywałem w Stanach Zjednoczonych i Niemczech a w Polsce praktykowałem organizując szkolenia poświęcone tej tematyce.  Dzisiaj najistotniejsze zagadnienia zostały przez mnie zebrana w tym e-booku dla Was w przyjaznej dla Czytelnika formie

E-book zawiera wiele cennych informacji na temat budowania zrozumienia i harmonii z drugą osobą.
To dotycz nie tylko związków. Harmonia z partnetrami biznesowymi też jest ważna.

Taka wiedza pozwoli zrozumieć jakie są przyczyny powstawania problemów i konfliktów w związku. Pozwoli interpretować budzące niepokój symptomy w sposób właściwy, aby nie dopuścić do zepsucia się relacji.

Budowanie i pielęgnowanie relacji z drugim człowiekiem to najpiękniejsza rzecz jaką można robić w życiu. E-book powstał po to abyś nie musiał eksperymentować na tym polu   jak na żywym organizmie.

Przeczytaj e-booka a zrozumiesz jak łatwo odczytać intencje drugiego człowieka a to da ci pewność zbudowania pięknej i trwałej relacji.

 

Rok 2022

Wydanie IX uzupełnione, poprawione.

 

E-book, 105, stron

 

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne wpisy

1 Wiadomości ogólne

Punkt 1 Niniejsza polityka dotyczy Serwisu www, funkcjonującego pod adresem url: https://dev.andrzejfesnak.pl Punkt 2 Operatorem serwisu oraz Administratorem danych osobowych jest: Agencja Reklamowa Garus Marianna, EFG®, EFC® 41-706 Ruda Śląska

Czytaj więcej »