Wesołych Świąt!
Jest wprawdzie fatalnie ciepło i pogoda zupełnie nie taka… Gdyby było tak minus kilka stopni Celsiusza – to radości z Świątecznego Bożonarodzeniowego morsowania niewątpliwie byłoby o wiele więcej. Ale nie narzekajmy, co mają zrobić biedni Australijczycy, którzy mają Bożonarodzeniowe upały?
