Szczegóły posta:
Udostępnij:
Przejdz do innego posta:

Reportaż z Gali EuroCash, 24 luty Szczecin

DROGA DO BOGACTWA – GALA EUROCASH

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z dziedziny edukacji finansowej, które ma miejsce w różnych częściach Polski. Podczas Gali poznasz ludzi, którzy osiągnęli wyjątkowy sukces osobisty i finansowy. Na swoim przykładzie pokazują, że osiągnięcie sukcesu finansowego w Polsce jest możliwe ! Podczas wydarzenia, każdy z nich przekaże Ci jedną wskazówkę, która spowoduje, że Twoje podejście do finansów już nigdy nie będzie takie samo.

Dowiesz się jak inwestować w nieruchomości, biznes, inwestując na giełdzie czy jak prowadzić własny biznes.
SPECJALNIE DLA CIEBIE !

Wszyscy mówcy na Gali mają jeden wspólny cel – przekazać Ci swoją praktyczną wiedzę, która nie jest dostępna ani w szkole, ani na studiach, a która pozwali Ci tak jak im osiągnąć wolność i niezależność finansową.

Podczas Gali wystąpią:

Justyna Liber – ukończyła wiele szkoleń polskich i zagranicznych z dziedziny finansów, nieruchomości, rozwoju osobistego, psychologii a dopuściwszy do głosu swoją artystyczną duszę obecnie jest również nauczycielem Vedic Art. Jej ciekawość świata sprawia, że jest bardzo otwarta na nową wiedzę oraz jej doświadczanie.

Grzegorz Celeban – stworzył jedną z najprężniej zarządzanych grup sprzedażowych oferujących usługi Votum S.A. Ma w sobie pełno samodyscypliny, determinacji oraz wie jak dobrze zorganizować czas pracy. Jest kompetentnym szkoleniowcem, który przekazywaną wiedzę teoretyczną wzbogaca doświadczeniem praktycznym.

Beata Świecka – profesor ekonomii, kierownik Zakładu Finansów Osobistych i Behawioralnych Uniwersytetu Szczecińskiego Wieloletnia trenerka i właścicielka firmy zajmującej się szkoleniami z zakresu edukacji finansowej. Realizatorka licznych projektów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ambasador Narodowego Banku Polskiego zajmującego się edukacją finansową.

DSC_2050 DSC_2118 DSC_2115 DSC_2114 DSC_2111 DSC_2110 DSC_2109 DSC_2107 DSC_2105 DSC_2104 DSC_2102 DSC_2088 DSC_2059 DSC_2055 DSC_2054 DSC_2052

 

Oryginały znajdują się  na:

opis wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1389542671349645/

film z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=8IG6p6mDYd0

zdjęcia: https://drive.google.com/a/pcdoc.katowice.pl/folderview?id=0B_I7_8paaXV9OGFQbndiT0hZdHc&usp=sharing

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne wpisy

1 Wiadomości ogólne

Punkt 1 Niniejsza polityka dotyczy Serwisu www, funkcjonującego pod adresem url: https://dev.andrzejfesnak.pl Punkt 2 Operatorem serwisu oraz Administratorem danych osobowych jest: Agencja Reklamowa Garus Marianna, EFG®, EFC® 41-706 Ruda Śląska

Czytaj więcej »