Szczegóły posta:
Udostępnij:
Przejdz do innego posta:

Reportaż z Gali EuroCash, Warszawa, 21 styczeń Chorzów

DROGA DO BOGACTWA – GALA EUROCASH – WSTĘP WOLNY!

Mamy zaszczyt zaprosić Cię do udziału w wyjątkowym projekcie związanym z profesjonalną finansową edukacją. Podczas 4 godzinnego darmowego szkolenia, odbywającego się w ekskluzywnym chorzowskim hotelu, wystąpi aż 5 mówców. Każdy z nich na podstawie swoich licznych zawodowych sukcesów przekaże sprawdzoną w praktyce wiedzę, dotyczącą sposobów osiągania finansowej wolności. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności, których nie uczą w szkole, ani na studiach.

Kto powinien uczestniczyć w X edycji Gali Eurocash?

Osoby, którym zależy na podnoszeniu kompetencji związanych z finansową edukacją
Przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć zyski prowadzonych przez siebie biznesów
Studenci rozpoczynający swoją zawodową karierę
Ludzie nastawieni na ciągły rozwój swoich umiejętności

Naszym głównym celem jest przekazanie praktycznej wiedzy, którą każdy uczestnik będzie mógł wykorzystać w swoim życiu zaraz po zakończeniu szkolenia. Przedstawiamy rozwiązania będące rezultatem naszych wieloletnich doświadczeń i zawsze stawiamy na konkrety!

Podczas Gali wystąpią:

Magdalena Balcerzak i Bartosz Wilczek
– Twórcy gry EuroCash, doświadczeni przedsiębiorcy, wybitni mówcy. Podczas Gali przekażą oni sprawdzoną w praktyce wiedzę, będącą kluczem do wielu nowych finansowych możliwości.
Zrobią to opierając się na własnych biznesowych doświadczeniach, które doprowadziły do licznych zawodowych sukcesów. Wszystkie ich praktyczne wskazówki będziesz mógł wykorzystać zaraz po zakończeniu szkolenia!

Justyna Liber – właściciel firmy szkoleniowej Openness, doradca finansowy EFG, akredytowany Performance Consultant Talent Dynamics, finansowy praktyk, uczestniczka wielu międzynarodowych projektów szkoleniowych. Opowie ona o najważniejszych zagadnieniach związanych z Dynamiką Talentów. Jest to unikalna metoda rozwoju, która pomaga zwiększyć zaufanie i flow w biznesie, co przekłada się bezpośrednio na wzrost przychodów. Dzięki temu dowiesz się w jaki sposób rozwijając swoje mocne strony, szybko osiągniesz mierzalne rezultaty wykonywanych działań. Poznacz również 8 dróg do zarabiania pieniędzy, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas i zwiększysz swoją efektywność w realizacji założonych planów.

Marcin Kądziołka – współzałożyciel jednego z najbardziej znanych wydawnictw publikacji rozwoju osobistego Złote Myśli, prezes zarządu, przedsiębiorca. W trakcie swojego wystąpienia zdradzi on kilka bardzo istotnych sekretów związanych z efektywnym zarządzaniem firmą i opowie jakie ma to przełożenie na nasze finanse. Dzięki tej wiedzy Marcin osiąga realizowane przez siebie biznesowe cele i stawia poprzeczkę na coraz wyższym poziomie. Skorzystaj z jego doświadczenia także i TY!

Katarzyna Koźlińska – Certyfikowany Trener Metody Silva Polska, Magister Finansów, założycielka Centrum Rozwoju Osobistego IntuYou. Podczas jej prelekcji dowiesz się jak zaplanować i osiągać swoje cele.
Na teorii się jednak nie skończy – od razu przejdziesz do działania, określisz co zrobisz w pierwszej kolejności i poczujesz ekscytację z wykonanego planu. Realizuj swoje marzenia, bądź szczęśliwy i żyj życiem, które lubisz. Zacznij razem z nami!

Bartosz Królikowski – Prezes Zarządu/Współzałożyciel DuoLife, Trener, Coach, współwłaściciel, członek zarządu, dyrektor zarządzający w wielu spółkach. Podczas jego wystąpienia dowiesz się, jakie są najważniejsze elementy mających realny wpływ na nasze funkcjonowanie w świecie finansów. Jak sprawić aby to pieniądze pracowały dla nas, a nie my dla pieniędzy? O tym dowiesz się już na bezpłatnej X Gali EuroCash w odbywającej się już 21 stycznia w Chorzowie!

Jesteśmy w 100 % przekonani, że połączenie praktycznej wiedzy przekazywanej przez naszych prelegentów wraz z wyjątkową atmosferą tego miejsca sprawią, iż każda osoba, która 21 stycznia od godziny 17.00 uczestniczyć będzie w X Gali EuroCash wzniesie się na kolejny poziom swojego finansowego rozwoju.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
WYPEŁNIJ FORMULARZ NA PONIŻSZEJ STRONIE:

http://galaeurocash.zlotemysli.pl/

Oryginały znajdują się na:

opis wydarzenia: https://www.facebook.com/events/426242440878408/

film z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=7Kps_l2sma8

zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.575765155892092.1073741842.387696471365629&type=3

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne wpisy

1 Wiadomości ogólne

Punkt 1 Niniejsza polityka dotyczy Serwisu www, funkcjonującego pod adresem url: https://dev.andrzejfesnak.pl Punkt 2 Operatorem serwisu oraz Administratorem danych osobowych jest: Agencja Reklamowa Garus Marianna, EFG®, EFC® 41-706 Ruda Śląska

Czytaj więcej »