Przed nami zajęcia z komputera finansowego dla doradców finansowych.

Będziemy przerabiać najważniejsze zagadnienia finansowe.Mechanizmy/Produkty finanasowe
1.Lokata
2.Inflacja
3.Regularne inwestowanie
4.Kredyt
5.Leasing
6.Renta kapitałowa
7.Cash Flow NPV
8.Cash Flow IRR
9.Stopy procentpowe
10.Narzut, Koszt Cena, Marża

Uczestnicy zajęć wykorzystają swoje nowe kompetencje zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.
Aby podejmować decyzje finansowe, należy być świadomym tego, co się wybiera, czyli umieć liczyć.
Tylko wtedy wiemy, jak rzeczywiście działa produkt finansowy.

18 thoughts on “Zajęcia Kalkulator Finansowy HP10bIIPlus”

 1. Szkolenia bardzo wartościowe, nie sądziłem że taki kalkulator może mieć aż tyle funkcjonalności! Bardzo polecam 🙂

 2. Kalkulator finansowy to świetne narzędzie do jeszcze bardziej profesjonalnej pracy Planera.

  Metody kinezjologiczne nauczania to fenomenalna sprawa i dzięki temu łatwiej zapoznać się z ogromem materiału. Dziękuje !

 3. Wysoka swiadomosc w zakresie obliczeń realnego zysku na lokatach , inwestycjach. Umiejetnosc obliczeń na różnych ofertach inwetycynych. Liczby nie kłamią, precyzyjne wyliczenia stanowią fakt ile tracimy lub ile możemy zyskać.

 4. Aleksander

  Metoda kinezjologiczna była istotnym elementem całych zajęć. Umożliwiła ona w niezwykle przyjemny sposób przyswojenie bardzo wymagającej i złożonej wiedzy. Kalkulator staje się po tych zajęciach nieodłącznym atrybutem i ogromnym ułatwieniem w pracy każdego finansisty

 5. Agnieszka Kurzaj

  Dziś uświadomiłam sobie , że matematyka finansowa nie musi być nudna .
  Można jej się naucz a ona da wartość klientowi. Dzięki temu będę mogła łatwiej wyjaśnić klientowi ile może zyskac a ile stracić.
  Po dzisiejszych zajęciach jestem pełna wigoru by uczyć się więcej by przekazać tą wartość moim planerom finansowym a oni pójdą z Tą wiedzą dalej !
  Sama technika nauka jest cudowna będzie korzystać na warsztach dla swojej ekipy !
  Dziękuję!

 6. Kalkulator daje ogromne możliwości. Pozwala nie tylko wyliczyć potrzebne dane, ale także wykorzystać uzyskane wyniki do pracy z klientem i uświadomienia mu, ile może stracić bez pomocy profesjonalisty 🙂

 7. Kalkulator finansowy – super narzędzie. Metoda kinezjologiczna użyta do zapamiętywania różnych treści – bardzo ciekawe narzędzie.

 8. Aleksander Zobek

  Kalkulator może pomóc uświadomić naszego klienta, dlaczego warto wcześniej rozpocząć inwestowanie i ile tracimy zwlekając z decyzja. Dla nas to ciekawe narzędzie, które pomoże nam w pracy

 9. Metoda kinezjogologiczna
  petardowy kalkulator finansowy aby szybko liczyć marże czy narzut
  cash flow w kalkulatorze niesamowite narzędzie lecz trudne

 10. Uświadomiłem sobie, że matematyka może być ciekawa, kiedy dobrze ją rozumiemy, to może zaoszczędzić nam wiele czasu i pieniędzy. Warto przekazywać tę wiedzę innym.

 11. Uświadomiłem sobie, że takie zajęcia z kalkulatora mają sens, w szczególności dla osób początkujących – buduje to logikę finansową w głowie użytkownika.

 12. Rafał Jojko

  Uświadomiłem sobie, że proces nauki może przebiec szybciej jeżeli użyjemy metody kinezjologicznej. Kalkulator finansowy pokazał mi, że można łatwiej i przyjemniej analizować różne zagadnienia ekonomiczne.

 13. Nie sądziłem, że na tak „prostym” urządzeniu jak kalkulator finansowy można prowadzić aż tak zaawansowane obliczenia, których można używać w codziennej pracy. Jestem zdziwiony wielofunkcjionalnoacią!

 14. Podsumowując zajęcia z kalkulatora finansowego, zdałem sobie sprawę, że jest to fantastyczne narzędzie do obliczania różnych zagadnień z branży finansowej w szybki sposób. Polecam każdemu zapoznać się z tą tematyką. Prędzej czy później każdego z nas dotyczy.

 15. Poszerzenie wiadomości na temat kalkulatora. Pokazanie jak łatwo można obliczyć niektóre elementy z rynku finansowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Scroll to Top